İzopak Membran PAR-40 mm
İzopak Membran PAR-40 mm
İzopak Membran PAR-40 mm

İzopak Membran PAR-40 mm (05110104K)

İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : ₺832,05(KDV Dahil)
İndirimli : ₺722,22(KDV Dahil)

PAR-40 Arduaz taşı kaplı polyester keçeli bitümlü su yalıtım membranı, polyester keçenin APP (Atactic Polypropylene) katkılı bitum penetrasyon asfaltın kaplanması ile elde edilir. Bir yüzü polietilen film kaplama diğer yüz arduaz mineral taş ile kaplanan polyester keçeli membran son işlem ile elde edilir. PAR-40 arduazlı membran polyester keçeli su yalıtım membranı genel olarak çatılarda, pergule ve su yalıtım izolasyonu gerektiren yalıtım noktalarında kullanır.

Arduaz kumlu polyester keçeli izolasyon yalıtım membranı temel perde izolasyonu, bohçalamada izolasyon yalıtımı gereken yerlerde. Arduazlı membran yalıtımı projelerde toki kiptaş ve devlet projelerinde otopark teras ve eğimli çatılarda, kumlu izolasyon yalıtım mebranı fayans seramiklerin alt izolasyonu. Yalıtım gereken balkon, çiçeklik, teras bahçe yalıtımı. beton kanaletlerde kullanılır.
Aynı zamanda arduazlı keçeli yalıtım mebranları yağmur dereleri ve gizli derelerde kullanılır. Arduazlı kumlu polyester keçeli yalıtım mebranı istinat ve bodrum duvarları, pis su arıtma tesisleri ve basınçlı yeraltı suları. su deposu yalıtım izolasyonu. gölet, yüzme ve süs havuzu yalıtım izolasyonunda kullanılır. Kumlu arduazlı keçeli membran izolasyon mutfak, banyo, wc, gibi ıslak hacimli mekanların yalıtım ve izolasyonunda kumlu keçeli mebranı kullanılır.
Kalınlık
4 mm
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR