₺28,00 KDV Dahil
₺66,00 KDV Dahil
₺4.900,00 KDV Dahil
₺7.150,00 KDV Dahil
₺4.400,00 KDV Dahil
₺6.600,00 KDV Dahil
₺3.900,00 KDV Dahil
₺5.380,57 KDV Dahil
₺2.200,00 KDV Dahil
₺3.000,00 KDV Dahil
₺2.000,00 KDV Dahil
₺2.750,00 KDV Dahil
1

Elektrikli Ev Aletleri

Birinci sınıf kalitedeki elektrikli ev aletleri ile evinizde ihtiyaç duyduğunuz tüm yapı ve dekorasyon işlemlerini kendi başınıza halledebilirsiniz. Dayanıklı malzemeden üretilen bu ev aletleri sayesinde istediğiniz dekorasyon işlemlerini kolaylıkla hallederek en uyun maliyetlerle evinizde değişiklik yapabilirsiniz. Daha önce bu ekipmanları kullanma deneyimi edinmemiş kişiler bile darbeli veya darbesiz matkaplar ile taşlama araçlarını pratik biçimde kullanma imkanına sahiptir. Dayanıklı ve kaliteli malzemeden üretilen elektrikli ev aletleri sayesinde ev içinde dekorasyon yapmak çok daha eğlenceli ve ekonomik hale gelmektedir. Aradığınız kaliteli ekipmanlara en uygun fiyatlarla ulaşmak için doğru adrestesiniz.

Kaliteli ve Uzun Ömürlü Metal Kesici

Ev içinde mutfak ve oturma odalarında metal aksesuarları kesip yeniden şekillendirmek istediğinizde kaliteli metal kesicilere ihtiyacınız olacaktır. En kaliteli malzemeden üretilen metal kesicilerin kullanım ömrü oldukça uzundur. Pratik biçimde kullanılabilen bu ekipmanlar ile evinizde istediğiniz dekorasyon aşamalarını başarıyla tamamlayabilir ve ustaya ihtiyaç duymadan sonuca gidebilirsiniz. Kullanım ömrü uzun olan metal kesici çeşitleri arasından kendi ihtiyaçlarınıza en uygun olanını firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde bulabilirsiniz. Metal kesiciler sayesinde demirden veya alüminyum gibi metal malzemeden üretilen mobilyaları yeniden şekillendirmek oldukça kolaydır. Daha modern ve göz alıcı mobilyalar kullanmak için uzun ömürlü metal kesicileri kullanabilirsiniz.

Dayanıklı Metal Taşlama Modelleri

Ev dekorasyonunda en çok ihtiyaç duyulan dayanıklı ev aletleri arasında metal taşlama modelleri de önem taşımaktadır. Baktın Aldın firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde en uygun fiyat seçenekleri ile satışa sunulan bu ekipmanlar dayanıklı malzemeden üretilmektedir. Bu sayede herhangi bir sorun yaşamadan dekorasyon sürecinde istediğiniz sonuçlara ulaşmanız mümkündür. Taşlama cihazlarının boyutları kullanım amacına göre farklılık gösterebilir. Bazı makinelerde büyük çaplı taşlama ekipmanları kullanırken ev için daha küçük boyutlu taşlama modelleri yeterli olmaktadır. Başka bir yerde kolay kolay bulamayacağınız fiyatlarla taşlama çeşitlerine ulaşmak için firmamızın web sitesini kullanmanız yeterli olacaktır.

Uygun Fiyatlı Profesyonel Darbeli Matkap Modelleri

Mobilyaların montajında veya duvar aksesuarlarının yerine sabitlenmesinde en çok ihtiyaç duyulan ev aletlerinin başında matkaplar gelir. Özellikle darbeli matkap sayesinde duvarda ihtiyaç duyulacak oranda delik açıldıktan sonra mobilyalar duvara kolaylıkla sabitlenebilir. Sert betondan imal edilen duvarlarda kısa sürede delik açabilmek için darbeli matkap çeşitleri arasından seçim yapmanız gerekir. Kendi ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun koşullara sahip darbeli matkap modelleri firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde sizleri beklemektedir.

Darbeli matkap sayesinde perdelerin kornişleri için yer açabilir veya duvara monteli kitaplı tasarımı hazırlayabilirsiniz. Evinizde dekoratif farklılıklar ve yeni dekorasyon çözümleri aradığınızda kullanışlı darbeli matkaplara ihtiyacınız olacaktır. Kolay kullanılabilen bu ekipmanlar dayanıklı ve son derece işlevseldir. Uzun yıllar boyunca evdeki dekorasyon ihtiyaçlarınızda gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz darbeli matkap modellerine firmamızdan tek tıkla ulaşabilirsiniz. Baktın Aldın geniş ürün yelpazesi içinde her ihtiyaca ve her bütçeye hitap eden darbeli matkaplar satışa sunulmaktadır.

Darbesiz Matkap Çeşitleri

Darbeli matkaplar genellikle sert betondan imal edilen duvarlarda delik açmak için en ideal elektrikli ev aletlerinin başında gelir. Bu bakımdan elektrikli ev aletleri kategorisinde hem darbeli hem de darbesiz özellikler sahip matkapları bulmak mümkündür. Kaliteli malzemelerden üretilen darbeli matkaplar uzun yıllar boyunca kullanışlı olduğu için tercih edilse de fiyatları ortalamanın üzerinde olabilir. Bunun yerine darbesiz matkap çeşitleri arasından da seçim yaparak ev içindeki dekorasyon işlerini daha uygun maliyetlerle tamamlayabilirsiniz. Birinci sınıf kalitedeki malzemeden üretilen darbesiz matkaplar, vidalama ve duvar delme işlemlerinde ihtiyaçları karşılamaya yeterli performans ortaya koymaktadır. Siz de evinizde uygulayacağınız yeni ve modern dekorasyon fikirlerine göre darbesiz matkap ihtiyacınızı firmamızdan uygun fiyatlarla sağlayabilirsiniz.

Evde Hayatı Kolaylaştıran Ev Aletleri

Ev yaşamında yeniliklere açık olmak ve yaratıcı dekorasyon fikirlerini hayata geçirmek isteyenler dayanıklı ev aletlerini tercih etmektedir. Elektrikli ev aletleri olmadan evin salonunda veya mutfağında yeni dekorasyon üniteleri yerleştirmek sizi zorlayabilir. Gerekli ekipmanlar olmadan dekorasyon yapmak çözüme ulaşmada işinizi epey zorlayacaktır. Bu yüzden evde yaşamınızı ve dekorasyon süreçlerini kolaylaştıran ev aletlerini en uygun fiyat seçenekleri ile satın alarak eşyalarınız arasına kazandırabilirsiniz. Metal kesiciler, taşlama ekipmanları ve darbeli matkaplar her zaman olmasa da zaman zaman mutlaka ihtiyacınız olacak aletlerdir. Bu yüzden kaliteli ve kullanışlı elektrikli ev aletlerini her zaman el altında bulundurmanız faydalı olacaktır.

Profesyonel Daire Testere Nasıl Kullanılır?

En kaliteli matkap modellerini en uygun fiyat seçenekleri ile satın alabileceğiniz firmamızda profesyonel daire testere de yer almaktadır. Daire testere ev içinde dekorasyon yaparken ahşap materyaldeki ürünleri kesmenizi kolaylaştırır. Son derece rahat ve pratik bir şekilde kesim yapmanızı sağlayan profesyonel daire testere fiyatları bakımından firmamızda uygun seçeneklerle satışa sunulmaktadır. Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerimiz kaliteli ve güvenilir teslimat hizmetimizden memnun kalarak ihtiyaç duydukları elektrikli ev aletlerine ulaşabilmektedir. Profesyonel kesim yapma imkanı veren daire testere, hızlı ve pratik kullanıma sahiptir.

Evinizde çeşitli dekorasyon fikirlerini hayata geçirmek istiyorsanız bu hedeflerinizi kolaylaştıracak ev aletlerine ihtiyacınız olacaktır. Ev aletleri arasında en çok tercih edilen Daire biçimli olan testere sayesinde ahşap malzemeler hızlı ve düzgün açıda kesilebilir. Zorlu ahşap parçalarda bile düzgün açıda kesim imkanı sunan profesyonel daire testereler, hem deneyimli hem de yeni başlayan kişiler tarafından kullanılabilir. Ahşap parçaları tezgah üzerine oturttuktan sonra daire testereye doğru ittirerek istenen ebatta ve sayıda tahta kesimi yapılabilir.

Flap Disk Zımpara Modelleri

Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler sunan firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde flap disk zımpara modelleri de vardır. Bilindiği üzere zımparalar ahşap ve benzeri materyallerin yüzeyindeki pürüzlü şekli ortadan kaldırmak ve estetik bir görünüm kazandırmak için kullanılır. Kaliteli zımparalar tek seferde sizi çok uğraştırmadan pürüzleri alır ve ahşabı boyama işlemine hazır hale getirebilir. Bu süreçte elektronik ev aletlerinin gücünden ve imkanlarından yararlanmak istediğinizde flap disk zımpara modellerini seçmeniz yeterlidir. Birinci sınıf kalitedeki malzemeden üretilen disk zımpara çeşitlerine Baktın Aldın firmamızın kurumsal web sitesi üzerinden sadece tek tıkla ulaşabilirsiniz. Disk zımparalar elektrik motoru ile kullanıldığı için masa üstü ve kapı gibi ahşap panellerde hızlı zımparalama işlemi yapar. Seri şekilde dönen disk sayesinde çok aşırıya kaçmadan yüzeydeki pürüzler alınıp ahşabın boyaya hazır hale getirilmesi mümkün olmaktadır.

Her Bütçeye Uygun Fiyatlarla Elektrikli Ev Aletleri

Müşteri memnuniyetine büyük önem veren firmamızda yılın sadece belirli dönemlerinde değil 365 gün boyunca uygun fiyatlı çözümler sunulmaktadır. Kaliteli ve güvenilir elektronik ev aletlerine tek tıkla sahip olmak için en doğru yerdesiniz. Üstelik evinizdeki yaratıcı dekorasyon fikirlerinde ustaya ihtiyaç duymadan kendi başınıza ekonomik çözümler üretmek istiyorsanız bu ekipmanlar çok işinize yarayacaktır. Her evde mutlaka bulunması gereken elektrikli ev aletleri satın alırken kalite ve fiyat araştırması yapıyorsanız en güvenilir yerdesiniz. Firmamızda uzun yıllar boyunca en güvenilir elektrikli ev aletlerinin satışı yapılmaya devam etmektedir.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR